۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

مدیرعامل ستاد دیه استان کردستان گفت: ۳۰۰ زندانی جرایم غیرعمد در زندان‌های استان چشم‌انتظار آزادی هستند.

  • 08 آوریل 2023 - 14:09
  • 42 بازدید
  • ارسال توسط :
  • لینک کوتاه : https://setaddiyehkordestan.ir/?p=468

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان کردستان ،محمد خسروی  با اشاره به اینکه یکی از راه‌های جذب کمک‌های مردمی برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد، برگزاری جشن گلریزان در ماه مبارک رمضان است،  با تأکید بر اینکه باید فرهنگ‌ برطرف کردن مشکلات همنوع در جامعه توسعه یابد، اظهار داشت: مشارکت و کمک مالی در جشن گلریزان می‌تواند باعث تحقق این هدف شود چراکه تمام کمک‌های مردمی از هزار تومان تا میلیون‌ها تومان نیز تنها صرف آزادی زندانیان جرائم غیرعمد می‌شود و در هیچ بخش دیگری هزینه نمی‌شود.

وی از برگزاری جشن گلریزان در ۱۰ شهرستان کردستان خبر داد و خاطرنشان کرد: امسال در ماه مبارک رمضان برای کمک به زندانیان جرائم غیر عمد استان و آزادی آنها، جشن گلریزان نه تنها عصر امروز در سنندج بلکه در سایر شهرستان‌ها نیز متناسب با برنامه زمانی برگزار می‌شود.

خسروی یادآور شد: هم‌اکنون ۳۰۰ زندانی جرایم غیرعمد در زندان‌های استان کردستان با میزان بدهی بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان چشم‌انتظار کمک خیرین و آزادی و بازگشت به آغوش خانواده‌های خود هستند. امید در جشن گلریزان امسال شاهد هم‌افزایی مردم و مسئولان در راه کمک به زندانیان نیازمند جرائم غیر عمد و غیر بزهکار باشیم.

وی با دعوت از همه مردم برای مشارکت در این جشن گلریزان و کمک به آزادی زندانیان کردستانی گفت: جامعه هدف در این مراسم، حضور خیران و نیکوکاران به ویژه خانواده‌هاست که علاوه بر ایجاد شادابی، کمک‌های آنان باعث رفع تنگناهای مالی و گرفتاری‌های زندانیان می‌شود

دیدگاهها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*