۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 473
  • 08 آوریل 2023 - 14:21
  • 130 بازدید
  • ارسال توسط :
۳۰۰ زندانی جرایم غیر عمد در کردستان در انتظار کمک خیرین هستند

۳۰۰ زندانی جرایم غیر عمد در کردستان در انتظار کمک خیرین هستند

محمدی مدیرکل زندان های کردستان گفت: هم‌ اکنون ۳۰۰ زندانی جرایم غیرعمد در زندان‌های استان در انتظار کمک و دستان پرسخاوت خیرین هستند. بانقل از روابط عمومی ستاد دیه  استان کردستان، مجتبی محمدی از برگزاری جشن گلریزان در ۱۹ فروردین ماه در سنندج خبر داد و اظهار کرد: این مراسم در دیگر شهرستان‌های استان نیز […]

محمدی مدیرکل زندان های کردستان گفت: هم‌ اکنون ۳۰۰ زندانی جرایم غیرعمد در زندان‌های استان در انتظار کمک و دستان پرسخاوت خیرین هستند.

بانقل از روابط عمومی ستاد دیه  استان کردستان، مجتبی محمدی از برگزاری جشن گلریزان در ۱۹ فروردین ماه در سنندج خبر داد و اظهار کرد: این مراسم در دیگر شهرستان‌های استان نیز برگزار خواهد شد.

وی افزود: سال گذشته ۲۴۳ زندانی جرایم غیر عمد با ۶۶ میلیارد تومان بدهی با مشارکت ستاد دیه و همیاری مردم خیر و نیک‌اندیش استان از بند زندان رهایی یافتند.

مدیرکل زندان‌های کردستان اظهار داشت: از مجموع بدهی زندانیان جرایم غیرعمد در سال گذشته، بیش از ۱۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان آن از محل کمک بلاعوض ستاد دیه استان و کشور، سه میلیارد تومان از محل آورده مددجویان زندانی و بیش از ۱۳ میلیارد تومان هم گذشت شاکیان پرونده‌های زندانیان مالی بود.

محمدی با بیان اینکه هفت میلیارد تومان تسهیلات بانکی و ۳۲ میلیارد تومان نیز از محل اعسار تأمین شد، ادامه داد: محکومیت زندانیان مالی بیشتر به علت ناتوانی در پرداخت بدهی، مهریه، نفقه، ضمانت بانکی و یا ناتوانی در پرداخت خسارات مالی حوادث رانندگی ناخواسته و غیر عمد بوده است.

وی یادآور شد: افراد علاقه‌مند به مشارکت در این کار خداپسندانه می‌توانند کمک‌های خود را از ۲ طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۸۶۹۹۴۹ نزد بانک ملی و یا شماره کارت ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۳۴۰۳۷۱۰ نزد بانک تجارت، به نام ستاد دیه استان واریز کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*