۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 516
  • 05 می 2023 - 19:12
  • 147 بازدید
  • ارسال توسط :
۲۳ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد کردستان آزاد شدند

۲۳ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد کردستان آزاد شدند

مدیر ستاد دیه کردستان از آزادی ۲۳ نفر زندانی مالی جرائم غیر عمد در این استان خبر داد. – اخبار استانها – محمد خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج، از آزادی ۲۳ نفر زندانی مالی جرائم غیر عمد در کردستان خبر داد و اظهار داشت: این تعداد زندانی با مبلغ بدهی ۹۴ میلیارد ریال از زندان‌های استان آزاد […]

مدیر ستاد دیه کردستان از آزادی ۲۳ نفر زندانی مالی جرائم غیر عمد در این استان خبر داد.

محمد خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج، از آزادی ۲۳ نفر زندانی مالی جرائم غیر عمد در کردستان خبر داد و اظهار داشت: این تعداد زندانی با مبلغ بدهی ۹۴ میلیارد ریال از زندان‌های استان آزاد و به آغوش خانواده‌هایشان بازگشتند.

وی افزود: برای آزادی این زندانیان مبلغ غالب بر ۱۱ میلیارد ریال بصورت بلاعوض و مابقی ازکل بدهی، توسط نقدینگی خود زندانیان و در نهایت با گذشت طلبکاران تأمین و براساس دستورالعمل، زندانیان آزاد شدند.

مدیر ستاد دیه استان کردستان تصریح کرد: خوشبختانه وضعیت کمک‌های خیران نسبت به سال گذشته بهتر شده و میزان کمک‌ها افزایش داشته و تاکنون با وجود وضعیت کنونی اقتصادی، کار به خوبی پیش رفته است.

خسروی با درخواست از همه شهروندان برای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد گفت: متقاضیان می‌توانند در صورت تمایل به انجام این کار خیرخواهانه به ستاد دیه سنندج در خیابان پاسداران کوچه دادگر مراجعه کرده یا از طریق شماره حساب بانکی ستاد دیه اقدام کنند.

در حال حاضر ۳۰۰ زندانی جرایم غیرعمد در زندان‌های استان کردستان با میزان بدهی بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان تحمل حبس کرده که چشم‌انتظار کمک خیرین هستند. سال گذشته ۲۴۳ نفر از زندانیان کردستانی با مجموع بدهی ۶۶ میلیارد تومان از زندان آزاد شدند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*