۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 595
  • 18 دسامبر 2023 - 17:21
  • 28 بازدید
  • ارسال توسط :
کمک۱۵۰ میلیون ریالی خیّر کردستانی زمینه آزادی ۱زندانی را فراهم کرد

کمک۱۵۰ میلیون ریالی خیّر کردستانی زمینه آزادی ۱زندانی را فراهم کرد

کمک۱۵۰ میلیون ریالی خیّر کردستانی زمینه آزادی ۱زندانی را فراهم کرد به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان کردستان، خیر سنندجی مبلغ ۱۵۰میلیون ریال را به ستاد دیه استان کردستان اهدا کرد. در نشستی که خیر با محمد خسروی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان کردستان داشت گفت:هدف از کمک به زندانیان جرائم غیر عمد این […]

کمک۱۵۰ میلیون ریالی خیّر کردستانی زمینه آزادی ۱زندانی را فراهم کرد به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان کردستان، خیر سنندجی مبلغ ۱۵۰میلیون ریال را به ستاد دیه استان کردستان اهدا کرد.
در نشستی که خیر با محمد خسروی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان کردستان داشت گفت:هدف از کمک به زندانیان جرائم غیر عمد این است که این عزیزان به عمد وارد زندان نشده اند وزندان مکان مناسبی برای این مددجویان نیست و اینکه هرچه سریعتر از زندان آزاد شوند وبه کانون گرم خانواده بازگردند.
در ادامه این نشست مدیر ستاد دیه گفت : ما از همه خیران به ویژه شما تشکر وقدر دانی می نماییم واز همه خیران استان خواستاریم تا به ستاد دیه استان کمک رسانند تا شاهد آزادی و بازگشت این عزیزان به کانون گرم خانواده باشیم. در پایان ، این خیر نیک اندیش با کمک مادی خود یه بسته سبد کالا به ارزش ده میلیون ریال تقدیم این مددجوی ازاد شده نمود وبیان نمودند هدف از این عمل این است که با دست پر پیش خانواده بر گردد

۷:۲۸

۲۷ آذر

بازارسال شده ازفاتح نصیری

thumnail

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*