۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 546
  • 23 جولای 2023 - 19:09
  • 45 بازدید
  • ارسال توسط :
کمک ۸۰ میلیارد ریالی بنیاد مستضعفان برای آزادی زندانیان غیرعمد کردستان

کمک ۸۰ میلیارد ریالی بنیاد مستضعفان برای آزادی زندانیان غیرعمد کردستان

با کمک ۸۰ میلیارد ریالی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به امر حبس‌زدائی در کردستان پیش‌بینی می‌شود بیش از ۲۰۰ بدهکار مالی از این استان آزاد و به آغوش جامعه بازگردند. به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان کردستان محمد خسروی با اعلام این خبر اظهار کرد: در روزهای نخستین ماه عزای حسینی پرویز فتاح رئیس […]

با کمک ۸۰ میلیارد ریالی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به امر حبس‌زدائی در کردستان پیش‌بینی می‌شود بیش از ۲۰۰ بدهکار مالی از این استان آزاد و به آغوش جامعه بازگردند.
به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان کردستان محمد خسروی با اعلام این خبر اظهار کرد: در روزهای نخستین ماه عزای حسینی پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان کشور با سفر استانی به کردستان از تعهد ۸۰ میلیارد ریالی این مجموعه در راستای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد خبر داد.وی افزود: در جریان این سفر در حیطه محرومیت‌زدایی افزون بر اعطای تسهیلات ویژه در راستای حمایت از مددجویان بهزیستی و ساخت واحدهای مسکونی برای محرمان در روستاها اقدامات ماندگاری در حوزه استخلاص زندانیان غیربزهکار هم صورت پذیرفت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*