۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 470
  • 08 آوریل 2023 - 14:17
  • 171 بازدید
  • ارسال توسط :
کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد تکریم و بزرگداشت انسانیت است

کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد تکریم و بزرگداشت انسانیت است

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: شرکت در جشن گلریزان و کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد جزو باقیات‌الصالحات بوده و جلسه تکریم و بزرگداشت انسانیت است. به گزارش روابط عمومی ستاد دیه ، حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی شنبه شب در مراسم جشن گلریزان و کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد در سنندج اظهار کرد: شرکت در […]

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: شرکت در جشن گلریزان و کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد جزو باقیات‌الصالحات بوده و جلسه تکریم و بزرگداشت انسانیت است.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه ، حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی شنبه شب در مراسم جشن گلریزان و کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد در سنندج اظهار کرد: شرکت در این مراسم و کمک مالی، احترام به اشخاصی است که به اشتباه انسانی در زندان هستند و در واقع کمک به معیشت انسان‌ها و برطرف کردن غم و اندوه آنهاست.

وی افزود: شرکت در جشن گلریزان و کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد جزو باقیات‌الصالحات است و معتقدیم این مراسم، جلسه تکریم و بزرگداشت انسانیت است.

نماینده ولی فقیه در کردستان در این آئین گفت: پیشتر به زندان مرکزی سنندج سر زدم، بنابراین می‌دانم که زندانیان جرایم غیرعمد در این زندان چقدر نیازمند کمک هستند.

حجت‌الاسلام والمسلمین پورذهبی افزود: برخی از زندانیان به اشتباه در زندان هستند و شرکت در این مراسم و کمک مالی، احترام به این اشخاص است.

وی خاطرنشان کرد: مراسمات جشن گلریزان با چند شاخصه احترام به انسان، کمک به معیشت انسان‌ها، برطرف کردن غم و اندوه همراه است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*