۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 364
  • 11 آوریل 2022 - 23:19
  • 134 بازدید
  • ارسال توسط :
کردستان همدل ، مشارکت افتخار آفرین مسئولین و خیرین در جشن گلریزان

کردستان همدل ، مشارکت افتخار آفرین مسئولین و خیرین در جشن گلریزان

همراهی دادستان و مشارکت فرماندار در برگزاری آئین معنوی آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد استان کردستان به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی ، در ادامه دعوت و همراهی مسئولانه و نوع دوستی مسئولان استان کردستان در همراهی سخاوتمندانه با ستاد مردمی دیه استان کردستان امروز اعضاء هئیت امناء ستاد مردمی دیه با […]

همراهی دادستان و مشارکت فرماندار در برگزاری آئین معنوی آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد استان کردستان به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی ، در ادامه دعوت و همراهی مسئولانه و نوع دوستی مسئولان استان کردستان در همراهی سخاوتمندانه با ستاد مردمی دیه استان کردستان امروز اعضاء هئیت امناء ستاد مردمی دیه با دادستان مرکز استان و فرماندار شهر سنندج دیدار و با دعوت به مشارکت در این جشن معنویی با این مقامات دیدار و گفتگو کردند . جباری دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان با اشاره به شاخص های گزارش کمی و فعالیتهای صورت گرفته در کاهش جمعیت کیفری در زندانهای استان عنوان کرد استان کردستان در سال گذشته کارنامه قابل قبولی در حوزه قضایی و اقدامات حمایتی و مراقبتی و آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و بدهکار مالی با همراهی خیرین و دستگاه قضائی استان داشته است که امیدواریم این روند در سال آتی رو به رشد و شاهد تحولات بیشتری در این زمینه باشیم . فرماندار سنندج از همراهی اصناف و مجامع امور صنفی در جشن گلریزان خبرداد دردیدار اعضای هیئت امناء ستاد دیه با فرماندار سنندج ، فتحی نایب رئیس هیئت امناء ضمن ارائه گزارشی از فعالتیها و اقدامات موثر ستاد دیه در سال گذشته خواستار همراهی فرماندار با دعوت از اصناف و مجامع امور صنفی در حضور پررنگ در آئین معنوی آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد که در ۲۸ فروردین ماه همزمان با ۱۵ رمضان المبارک و بصورت حضوری در سالن مجتمع فرهنگی هنری فجر برگزار می گردد ، شد . فرماندار شهرستان سنندج نیز در این دیدار ضمن اعلام آمادگی برای همراهی با ستاد مردمی دیه تصریح کرد : جلسه اصناف و مجامع امور صنفی به زودی در فرمانداری سنندج و با دعوت از روسای این مجامع با هدف مشارکت گسترده در جشن گلریزان به زودی برگزار خواهد شد . وی در ادامه گفت : امیدواریم امسال نیز شاهد حلق حماسه ی همدلی در کمک به زندانیان نیازمند در ماه مبارک رمضان باشیم .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*