۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 332
  • 09 فوریه 2022 - 21:57
  • 175 بازدید
  • ارسال توسط :
نماینده ولی فقیه در استان کردستان :  رسالت ستاد دیه ارزشی ، انسانی و خداپسندانه است

نماینده ولی فقیه در استان کردستان : رسالت ستاد دیه ارزشی ، انسانی و خداپسندانه است

پورذهبی نماینده ولی فقیه در استان کردستان در دیدار هیئت امناء ستاد دیه استان کردستان عنوان کرد : از ظرفیت علمای مذهبی و مساجد برای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد باید بهره برد . پیش از ظهر امروز اعضای هیئت امناء ستاد مردمی دیه استان کردستان در استانه ماه پرخیر و برکت رمضان […]

پورذهبی نماینده ولی فقیه در استان کردستان در دیدار هیئت امناء ستاد دیه استان کردستان عنوان کرد : از ظرفیت علمای مذهبی و مساجد برای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد باید بهره برد . پیش از ظهر امروز اعضای هیئت امناء ستاد مردمی دیه استان کردستان در استانه ماه پرخیر و برکت رمضان با حجت الاسلام پورذهبی نماینده ولی فقیه در استان کردستان دیدار کردند . خسروی مدیر نمایندگی ستاد دیه نیز در این دیدار با عنوان این مطلب که حمایت های مادی و معنوی خیرین ، مسئولین و مساعدت دستگاه قضایی استان با همراهی گذشت انسان دوستانه شکات موجب گردید تا در سال گذشته شاهد آزادی ۲۴۳ محکوم معسر مالی و جرائم غیر عمد با پرداخت مبلغی بیش از ۵ میلیارد تومان از زندانهای کردستان باشیم و این اتفاق برجسته را برگ زرینی از حماسه ایثار و نوع دوستی مردم خون گرم کردستان در یاری و حمایت از همنوع است . حجت الاسلام پورذهبی نماینده ولی فقیه در استان کردستان ضمن قدردانی از خدمات حمایتی و اقدامات ارزشمند فرهنگی ، اصلاحی و تربیتی صورت پذیرفته در زندانهای استان تاکید کرد : در بازدید سال گذشته از زندان مرکزی سنندج شاهد اقدامات ارزشمند بازپروری و تربیتی با بهره گیری از برنامه های توانمند سازی ، اشتغال و فرهنگی برای زندانیان بودم وی تصریح کرد : نگرش و دیدگاه مدیر کل زندانهای کردستان فرهنگی است حجت الاسلام پورذهبی بازدید از زندان را یکی از پرخاطره ترین بازدید ها خواند . نماینده ولی فقیه ضمن حمایت از اقدام ارزشمند جشن گلریزان برای رهایی زندانیان جرائم غیر عمد و محکومین معسر مالی تاکید کرد : باید از ظرفیت مساجد و ائمه جماعات برای توسعه این فرهنگ حسنه اسفتاده کرد . دیدار هئیت امناء ستاد دیه با استاندار کردستان اعضای هیئت امناء ستاد مردمی دیه استان کردستان ، با هدف جلب مشارکت عمومی و همراهی دستگاه های دولتی و استفاده از ظرفیت فرمانداران در سطح استان در توسعه همراهی همگانی با اهداف خیرخواهانه ستاد دیه و برگزاری جشن گلریزان ۱۴۰۱ با زارعی کوشا ، استاندار کر دستان نیز دیدار و گفتگو کردند . ارائه گزارشی از فعالیتها سال گذشته ستاد دیه و درخواست همکاری فرمانداران و ادارات دولتی با این ستاد مردمی بخشی از این دیدار بود .

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*