۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 358
  • 06 آوریل 2022 - 23:07
  • 96 بازدید
  • ارسال توسط :
نماینده ولی فقیه در استان کردستان :  رسالت ستاد دیه ارزشی ، انسانی و خداپسندانه است

نماینده ولی فقیه در استان کردستان : رسالت ستاد دیه ارزشی ، انسانی و خداپسندانه است

پورذهبی نماینده ولی فقیه در استان کردستان در دیدار هیئت امناء ستاد دیه استان کردستان عنوان کرد : از ظرفیت علمای مذهبی و مساجد برای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد باید بهره برد . پیش از ظهر امروز اعضای هیئت امناء ستاد مردمی دیه استان کردستان در استانه ماه پرخیر و برکت رمضان […]

پورذهبی نماینده ولی فقیه در استان کردستان در دیدار هیئت امناء ستاد دیه استان کردستان عنوان کرد : از ظرفیت علمای مذهبی و مساجد برای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد باید بهره برد . پیش از ظهر امروز اعضای هیئت امناء ستاد مردمی دیه استان کردستان در استانه ماه پرخیر و برکت رمضان با حجت الاسلام پورذهبی نماینده ولی فقیه در استان کردستان دردیدار کردند . فتحی مدیر کل زندانهای کردستان و نایب رئیس هئیت امناء ستاد مردمی دیه استان کردستان به اتفاق خسروی مدیر نمایندگی ستاد دیه و همراهی اعضاء هیئت امناء در دیدار با نماینده ولی فقیه ضمن قدردانی از حمایتهای همیشگی نماینده ولی فقیه از اقدامات حمایتی زندانها با ارائه گزارش مبسوطی از فعالیتهای انسانی ستاد دیه خواستار توجه ویژه نماینده ولی فقیه و همراهی امام جمعه های مساجد در ایام روحانی رمضان برای جلب مشارکت عمومی و کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و محکومین بی بضاعت مالی شد . خسروی مدیر نمایندگی ستاد دیه نیز در این دیدار با عنوان این مطلب که حمایت های مادی و معنوی خیرین ، مسئولین و مساعدت دستگاه قضایی استان با همراهی گذشت انسان دوستانه شکات موجب گردید تا در سال گذشته شاهد آزادی ۲۴۳ محکوم معسر مالی و جرائم غیر عمد با پرداخت مبلغی بیش از ۵ میلیارد تومان از زندانهای کردستان باشیم و این اتفاق برجسته را برگ زرینی از حماسه ایثار و نوع دوستی مردم خون گرم کردستان در یاری و حمایت از همنوع است . حجت الاسلام پورذهبی نماینده ولی فقیه در استان کردستان ضمن قدردانی از خدمات حمایتی و اقدامات ارزشمند فرهنگی ، اصلاحی و تربیتی صورت پذیرفته در زندانهای استان تاکید کرد : در بازدید سال گذشته از زندان مرکزی سنندج شاهد اقدامات ارزشمند بازپروری و تربیتی با بهره گیری از برنامه های توانمند سازی ، اشتغال و فرهنگی برای زندانیان بودم وی تصریح کرد : نگرش و دیدگاه مدیر کل زندانهای کردستان فرهنگی است حجت الاسلام پورذهبی بازدید از زندان را یکی از پرخاطره ترین بازدید ها خواند . نماینده ولی فقیه ضمن حمایت از اقدام ارزشمند جشن گلریزان برای رهایی زندانیان جرائم غیر عمد و محکومین معسر مالی تاکید کرد : باید از ظرفیت مساجد و ائمه جماعات برای توسعه این فرهنگ حسنه اسفتاده کرد . دیدار هئیت امناء ستاد دیه با استاندار کردستان اعضای هیئت امناء ستاد مردمی دیه استان کردستان ، با هدف جلب مشارکت عمومی و همراهی دستگاه های دولتی و استفاده از ظرفیت فرمانداران در سطح استان در توسعه همراهی همگانی با اهداف خیرخواهانه ستاد دیه و برگزاری جشن گلریزان ۱۴۰۱ با زارعی کوشا ، استاندار کر دستان نیز دیدار و گفتگو کردند . ارائه گزارشی از فعالیتها سال گذشته ستاد دیه و درخواست همکاری فرمانداران و ادارات دولتی با این ستاد مردمی بخشی از این دیدار بود . دکتر زارعی کوشا استاندار کردستان نیز ضمن اعلام حمایت از این ستاد مردمی اظهار داشت : امید واریم با همراهی صاحبان صنایع و معادن فعال در سطح استان و طرح موضوع در جلسه شورای اداری استان و همراهی کارکنان ادارات دولتی بتوانیم قدمی موثر برای برگزاری هر چه باشکوه تر این آئین معنوی برداریم .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*