۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 582
  • 08 نوامبر 2023 - 19:34
  • 11 بازدید
  • ارسال توسط :
مراسم تجلیل از مدیر کل صدا وسیمای  استان کردستان

مراسم تجلیل از مدیر کل صدا وسیمای استان کردستان

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان کردستان مراسم تجلیل از مدیرکل صدا و سیمای استان با حضور رئیس کل دادگستری ،مدیرکل زندانهای استان ، مدیر ستاد دیه، مدیرکل کمیته امداد حضرت امام (ره) -فرماندار سنندج ، اعضای هیات امنا ودیگر خیرین مرکز استان برگزار شد. مجتبی محمدی مدیرکل زندانهای کردستان بیان داشتند ، با […]

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان کردستان مراسم تجلیل از مدیرکل صدا و سیمای استان با حضور رئیس کل دادگستری ،مدیرکل زندانهای استان ، مدیر ستاد دیه، مدیرکل کمیته امداد حضرت امام (ره) -فرماندار سنندج ، اعضای هیات امنا ودیگر خیرین مرکز استان برگزار شد.
مجتبی محمدی مدیرکل زندانهای کردستان بیان داشتند ، با همراهی عوامل صدا و سیمای استان کردستان و همچنین اصحاب رسانه همه ساله جشن گلریزان باشکوهی در استان بالاخص در سنندج برگزار می‌شود که امسال نیز شاهد یکی از جشن‌های پرشکوه گلریزان بودیم.
وی افزود: سنت حسنه‌ای که در سنندج و استان به یک فرهنگ تبدیل شده قطعاً مرهون کمک‌های اصحاب رسانه و صدا و سیمای استان هست که با تهیه گزارش‌های عالی و بازنشر آن در شرایط و رسانه ملی این سنت را به یک فرهنگ بی‌بدیل تبدیل کرده که امروزه شاهد هستیم .محمد خسروی مدیر ستاد دیه استان در این مراسم ضمن تجلیل از زحمات کارکنان صدا و سیما در نشر فرهنگ امور خیر گفت: با کمک خیرین و ستاد دیه از ابتدای سال جاری تا به امروز ۲۱۰نفر از زندانیان غیر عمد و محکومین مالی از زندان‌های استان آزاد و به کانون گرم خانواده خود بازگشتند.

در پایان مراسم به رسم تقدیر ، از مدیرکل صدا و سیمای استان با اهدای لوحی تجلیل به عمل آمد

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*