۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 476
  • 06 آوریل 2023 - 14:26
  • 113 بازدید
  • ارسال توسط :
سخاوتمندان، چشمان منتظر زندانیان را دریابند / ۳۰۰ زندانی در آرزوی رهایی از بند

سخاوتمندان، چشمان منتظر زندانیان را دریابند / ۳۰۰ زندانی در آرزوی رهایی از بند

مدیرکل زندان‌های کردستان از شروع برگزاری جشن گلریزان از ۱۹ فروردین‌ماه سال جاری در مرکز استان خبر داد و گفت: هم‌اکنون ۳۰۰ زندانی جرائم غیرعمد در استان در انتظار خیرین این دیار هستند. مجتبی محمدی  از شروع برگزاری جشن گلریزان از ۱۹ فروردین‌ماه در مرکز استان خبر داد و گفت: چشمان منتظر ۳۰۰ زندانی جرائم غیر عمد در زندان‌های […]

مدیرکل زندان‌های کردستان از شروع برگزاری جشن گلریزان از ۱۹ فروردین‌ماه سال جاری در مرکز استان خبر داد و گفت: هم‌اکنون ۳۰۰ زندانی جرائم غیرعمد در استان در انتظار خیرین این دیار هستند.

مجتبی محمدی  از شروع برگزاری جشن گلریزان از ۱۹ فروردین‌ماه در مرکز استان خبر داد و گفت: چشمان منتظر ۳۰۰ زندانی جرائم غیر عمد در زندان‌های کردستان در گلریزان امسال گرمای دستان خیران نیک اندیش را طلب می‌کند تا باری دیگر طعم آزادی را به آن‌ها بچشاند.

مدیرکل زندان‌های کردستان با تأکید بر اینکه جشن گلریزان تا پایان ماه مبارک رمضان در سایر شهرستان‌های استان برگزار می‌شود، افزود: سال گذشته درمجموع ۲۴۳زندانی جرائم غیر عمد با بدهی بالغ‌ بر ۶۶ میلیارد تومان با مشارکت ستاد دیه و همچنین همیاری مردمان فهیم، خیر و نیک‌اندیش استان کردستان از بند زندان رهایی یافتند.

او گفت: از مجموع بدهی زندانیان جرائم غیر عمد در سال گذشته، بیش از ۱۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان این مبلغ از محل کمک بلاعوض ستاد دیه استان و کشور، ۳ میلیارد تومان از محل آورده مددجویان زندانی و بیش از ۱۳ میلیارد تومان گذشت شاکیان پرونده‌های زندانیان مالی محکوم‌به پرداخت مهریه، دیه، ناتوان در پرداخت نفقه و بدهی بانکی و همچنین ارائه ۷ میلیارد تومان تسهیلات بانکی و ۳۲ میلیارد تومان از محل اعسار تأمین‌شده است.

مدیرکل زندان‌های استان کردستان با اشاره به اینکه برگزاری گلریزان روحیه گذشت، عفو و فداکاری را در جامعه بیش‌ از پیش افزایش می‌دهد، خاطرنشان کرد: محکومیت زندانیان مالی بیشتر به علت ناتوانی در پرداخت بدهی، مهریه، نفقه، ضمانت بانکی و یا ناتوانی در پرداخت خسارات مالی حوادث رانندگی ناخواسته و غیر عمد بوده است.

او در پایان ضمن دعوت از کلیه مدیران، کارکنان ادارات، خیرین و مردم نیک‌اندیش در جشن گلریزان امسال در تاریخ ۱۹ فروردین‌ماه ساعت ۱۷ در تالار فرهنگی هنری فجر سنندج، اظهار داشت: افراد علاقه‌مند به مشارکت در این کار خداپسندانه می‌توانند کمک‌های خود را از دو طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۸۶۹۹۴۹ نزد بانک ملی و یا شماره کارت ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۳۴۰۳۷۱۰ نزد بانک تجارت، به نام ستاد دیه استان واریز کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*