۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 628
  • 13 فوریه 2024 - 17:35
  • 12 بازدید
  • ارسال توسط :
ستاد دیه کردستان در آزادی زندانیان غیرعمد بیشترین نقدینگی دارد

ستاد دیه کردستان در آزادی زندانیان غیرعمد بیشترین نقدینگی دارد

به گفته مدیرعامل ستاد دیه کشور در فرآیند رسیدگی به پرونده زندانیان غیرعمد، نمایندگی ستاد دیه در کردستان بیش از حد انتظار نقدینگی جذب نموده است. به گزارش روابط عمومی ستاد دیه کشور، علی شمس مدیرعامل ستاد دیه کشور در سفر به کردستان و در دیدار با رئیس کل دادگستری استان طی سخنانی گفت: به […]

به گفته مدیرعامل ستاد دیه کشور در فرآیند رسیدگی به پرونده زندانیان غیرعمد، نمایندگی ستاد دیه در کردستان بیش از حد انتظار نقدینگی جذب نموده است.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه کشور، علی شمس مدیرعامل ستاد دیه کشور در سفر به کردستان و در دیدار با رئیس کل دادگستری استان طی سخنانی گفت: به همت خیرین خداجوی کردتبار و در سایه همدلی اقطاب مختلف مردم نوعدوست تعداد آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در کردستان نسبت به سال گذشته ۲۱ درصد افزایش داشته است، این در حالی است که میانگین افزایش آزادی طبق جدول‌بندی ارایه شده از سوی ستاد دیه مرکز ۱۰ درصد تعیین شده بود.

وی با بیان این که کردستان از لحاظ نقدینگی (آورده خانواده زندانیان) نیز آمار قابل اعتنایی از خود ثبت کرده است، افزود: در راستای رسیدگی به پرونده بدهکاران مالی و محکومان به پرداخت دیات غیرعمد پس از طی مراحل ارایه اعسار و اخذ گذشت حداکثری از شکات، در حوزه نقدینگی ستاد دیه استان کردستان ۶ درصد محکوم‌به مورد تقاضای اولیاءدم و طلبکاران خصوصی را از جانب زندانیان و خانواده آن‌ها تامین نموده است که این آمار با عنایت به شاخص میانگین ۴ درصدی عدد و رقم درخور توجهی است.

شمس جذب کمک‌های مردمی را در کردستان با توجه به آمار بالای زندانیان مثبت ارزیابی کرد و گفت: امسال جدای از وصول اعتباری معادل ۱۰ میلیارد تومان در گلریزان‌های آزادی، ۸ میلیارد تومان از جانب بنیاد مستضعفان و ۱۰ میلیارد تومان نیز بواسطه سفر استانی دکتر رئیسی به سنندج از سوی نهاد ریاست جمهوری در مسیر آزادی زندانیان غیربزهکار جذب شده است که امید است این حمایت‌ها تا پایان سال جاری به منظور استخلاص بیشتر زندانیان جرایم غیرعمد واجد شرایط تداوم داشته باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*