۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 459
  • 11 مارس 2023 - 14:34
  • 152 بازدید
  • ارسال توسط :
زمینی به مساحت ۲۰۰ متر از سوی تولیت موقوفات مرحوم وزیری به منظور آزادی زندانیان جرایم غیرعمد به ستاد دیه استان کردستان اهدا شد.

زمینی به مساحت ۲۰۰ متر از سوی تولیت موقوفات مرحوم وزیری به منظور آزادی زندانیان جرایم غیرعمد به ستاد دیه استان کردستان اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه کشور، محمد خسروی مدیر نمایندگی ستاد دیه کردستان با اعلام این خبر گفت: همواره زندانیان بدهکار مالی و محکومان به پرداخت دیات جرایم غیرعمد به دلیل نبود ساختمانی جهت رسیدگی به وضعیت زندانیان غیربزهکار با مشکلات عدیده‌ای همراه بودند. غیر از عدم تمرکز در پاسخگویی ستاد مردمی استان هم […]

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه کشور، محمد خسروی مدیر نمایندگی ستاد دیه کردستان با اعلام این خبر گفت: همواره زندانیان بدهکار مالی و محکومان به پرداخت دیات جرایم غیرعمد به دلیل نبود ساختمانی جهت رسیدگی به وضعیت زندانیان غیربزهکار با مشکلات عدیده‌ای همراه بودند. غیر از عدم تمرکز در پاسخگویی ستاد مردمی استان هم به دلیل ماهیت و تعهد خود دایر بر عدم امکان هزینه‌ای ولو ناچیز از کمک‌های خیرین در مسیری غیر از آزادی مددجویان نیازمند در سال‌های اخیر مسائل و دشواری‌هایی را متحمل بود که با طرح این مشکل با مسئولین عالی قضایی در استان قطعه زمینی به مساحت ۲۰۰ متر از سوی دفتر تولیت موقوفات صادق وزیری به منظور استفاده اداری کارکنان ستاد دیه به این امر اختصاص یافت که پس از طی مراحل قانونی ساختمان مذکور سند انتقال اعیانی خواهد گرفت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*