۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 492
  • 17 آوریل 2023 - 10:37
  • 184 بازدید
  • ارسال توسط :
خیّرین دیواندره‌ای در گلریزان امسال گل کاشتند

خیّرین دیواندره‌ای در گلریزان امسال گل کاشتند

مدیرکل زندان‌های استان کردستان حضور مردم خیرخواه و نیک اندیش شهرستان دیواندره در جشن گلریزان امسال را بی سابقه عنوان کرد و بیان نمودند: با حضور حداکثری خیرین و دستان پرخیر و برکت نیکوکاران دیواندره ای، مبلغ قابل توجهی درراستای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد به ستاد دیه استان اهداء شد. به گزارش پایگاه اطلاع […]

مدیرکل زندان‌های استان کردستان حضور مردم خیرخواه و نیک اندیش شهرستان دیواندره در جشن گلریزان امسال را بی سابقه عنوان کرد و بیان نمودند: با حضور حداکثری خیرین و دستان پرخیر و برکت نیکوکاران دیواندره ای، مبلغ قابل توجهی درراستای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد به ستاد دیه استان اهداء شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد دیه استان کردستان، مجتبی محمدی مدیرکل زندان‌های استان از برگزاری جشن گلریزان در شهرستان دیواندره همزمان با بیست و هفتمین روز از ماه مبارک رمضان با حضور فرماندار، امام جمعه و تنی چند از مسئولین این شهرستان خبر داد.
محمدی حضور پرشور خیرین در جشن گلریزان این شهرستان را بی سابقه عنوان کرد و افزود: حضورحداکثری خیرین و نیکوکاران در جشن گلریزان امسال، نشان از نوع دوستی و سخاوتمندی مردمان این دیار دارد که بی شک نتیجه این عمل خداپسندانه اجر و پاداش دنیویی و اخروی را به دنبال خواهد داشت.
ماموستا جلال مرادی امام جمعه شهرستان دیواندره نیز در این مراسم به اهمیت سخاوت و بخشندگی از دیدگاه قرآن و سنت اشاره کرد و اظهار داشت: بر اساس کلام وحی الهی کسانی که اموال خود را، شب و روز و نهان و آشکارا انفاق می کنند، پاداش آنان نزد پروردگارشان خواهد بود چرا که بخشش مال موجب آمرزش گناهان و رزق و فروانی در مال می شود.

۳۴

۳:۱۰

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*