۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 317
  • 10 فوریه 2022 - 21:26
  • 158 بازدید
  • ارسال توسط :
خسروی مدیر نمایندگی ستاد دیه : تحقق اهداف ستاد دیه نیازمند همراهی مسئولین و معرفی خیرین است

خسروی مدیر نمایندگی ستاد دیه : تحقق اهداف ستاد دیه نیازمند همراهی مسئولین و معرفی خیرین است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی ستاد مردمی دیه کردستان ، پیش از ظهر امروز محمد خسروی مدیر نمایندگی ستاد مردمی دیه استان به اتفاق مدیر کل زندانهای کردستان در دیدار تعاملی با مدیر کل جدید جهاد کشاورزی خواستار همکاری این ارگان با معرفی پیمانکاران بخش خصوصی مرتبط ، به منظور پیشبرد اهداف […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی ستاد مردمی دیه کردستان ، پیش از ظهر امروز محمد خسروی مدیر نمایندگی ستاد مردمی دیه استان به اتفاق مدیر کل زندانهای کردستان در دیدار تعاملی با مدیر کل جدید جهاد کشاورزی خواستار همکاری این ارگان با معرفی پیمانکاران بخش خصوصی مرتبط ، به منظور پیشبرد اهداف انسانی و مردمی ستاد دیه شد . خسروی در این دیدار ضمن تبریک به مدیریت جدید جهاد کشاورزی به ارائه آمار و گزارش مبسوطی از فعالیتهای این ستاد مردمی پرداخت و گفت ؛ خوشبختانه علیرغم تمام محدودیتهای بهداشتی و عدم امکان برگزاری جشن های همدلی ستاد در استان ، امسال نیز شاهد حماسه نوع دوستی خیرین و همراهی مسئولین برای کمک و آزادی زندانیان محکوم مالی و جرائم غیر عمد در استان بودیم که این همراهی مسبب آزادی تعداد ۲۲۹ محکوم مالی از زندانهای سطح استان بوده است . مدیر نمایندگی ستاد دیه در پایان خواستار همراهی آن مجموعه و بهره گیری از ظرفیت بخش خصوصی در برگزاری هرچه باشکوه تر گلریزان رمضان سال آتی در فروردین ۱۴۰۱ شد . مدیر کل جهاد کشاورزی نیز ضمن تقدیر از اقدامات ارزشمند و خیرخواهانه این ستاد مردمی قول مساعد جهت همکاری مجموعه تحت مدیریت را با این نهاد مردمی داد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*