۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 325
  • 02 مارس 2022 - 21:42
  • 168 بازدید
  • ارسال توسط :
جلسه تعاملی ستاد دیه  با مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان کردستان

جلسه تعاملی ستاد دیه با مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان کردستان

مدیر کل زندانهای کردستان و نایب رئیس هیئت امنا ستاد مردمی دیه به اتفاق مدیر نمایندگی ستاد مردمی دیه استان کردستان با دکتر عبدالملکی مدیر کل کل صدا و سیمای مرکز کردستان در محل صدا و سیما دیدار و گفتگو کرد . خسروی مدیر نمایندگی ستاد مردمی دیه در این دیدار ضمن قدردانی از همکاری […]

مدیر کل زندانهای کردستان و نایب رئیس هیئت امنا ستاد مردمی دیه به اتفاق مدیر نمایندگی ستاد مردمی دیه استان کردستان با دکتر عبدالملکی مدیر کل کل صدا و سیمای مرکز کردستان در محل صدا و سیما دیدار و گفتگو کرد . خسروی مدیر نمایندگی ستاد مردمی دیه در این دیدار ضمن قدردانی از همکاری و همراهی صدا و سیما با این ستاد مردمی در سال های گذشته عنوان کرد : برنامه های ارزشمند و پوشش خبری مناسب صدا و سیمای استان در سال گذشته موثرترین پشتوانه برای جذب کمکهای مردمی و خیرین جهت تحقق این ستاد مردمی در جشن گلریزان مجازی ستاد دیه بود وی ادامه داد امیدواریم امسال نیز همچون سال قبل ویژه برنامه ستاد دیه در شب های ماه مبارک رمضان یاری رسان این ستاد برای خلق حماسه ای دیگر از نوع دوستی مردم نیک اندیش استان کردستان باشد . فتحی مدیر کل زندانهای کردستان نیز در این دیدار از همراهی و مساعدت انسانی رسانه ملی در اجرای باشکوه جشن گلریزان و تنویر افکار عمومی قدردانی کرد . دکتر عبدالملکی نیز در این جلسه خاطر نشان کرد صدا و سیمای مرکز استان همچون سالهای گذشته همراه و همدوش ستاد دیه برای اجرای ویژه برنامه های سی شب در ماه مبارک رمضان خواهد بود و مراسم جشن گلریزان نیز بصورت نمادین در شبکه استانی پوشش داده خواهد شد .

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*