۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 531
  • 14 ژوئن 2023 - 7:24
  • 116 بازدید
  • ارسال توسط :
تجلیل از محققین ستاد دیه استان کردستان

تجلیل از محققین ستاد دیه استان کردستان

تجلیل از محققین ستاد دیه استان کردستان به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ستاد دیه استان کردستان ، صبح امروز با حضور مدیرکل زندانهای استان ونایب رئیس هیات امنای ستاد دیه و مدیر نمایندگی ستاد دیه استان از محققین پرونده های مالی ستاد دیه کردستان تجلیل شد. مجتبی محمدی مدیر کل زندانهای استان با اشاره به اینکه […]

تجلیل از محققین ستاد دیه استان کردستان به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ستاد دیه استان کردستان ، صبح امروز با حضور مدیرکل زندانهای استان ونایب رئیس هیات امنای ستاد دیه و مدیر نمایندگی ستاد دیه استان از محققین پرونده های مالی ستاد دیه کردستان تجلیل شد.
مجتبی محمدی مدیر کل زندانهای استان با اشاره به اینکه تا عمری داریم فرصت را مغتنم بشماریم و برای کمک به زندانیان معسر و غیر بزهکار آستین را بالا بزنیم تا ضمن فراهم سازی زمینه آزادی ایشان، موجبات شادی و سرور خانواده های زندانیان نیز میسرگردد.
وی افزود: معاضدت و همدلی محققین با خانواده های زندانیان تاکنون موجب آن شده که امید و آرزو در دل تک تک این خانواده ها زنده نگه داشته شود و آنها بتوانند مجالی دوباره برای شروع یک زندگی جدید داشته باشند.
خسروی مدیر ستاد دیه بی اطلاعی مردم نسبت به قوانین چک وسفته ودیگر مسائل حقوقی را موجب افزایش محبوس شدن زندانیان را دانست و افزود زندانی شدن سرپرست یک خانواده به دلیل مسائل مالی باعث می شود خانواده وی در معرض خطرات و آسیبهای اجتماعی قرار گیرد و محققین ستاد دیه با توجه به جایگاه ویژه ای که به عنوان امین وامانت دار ومعتمد مردم زحمت میکشند موجب زمینه بازگشت سعادتمندانه زندانیان مالی میشونددر ادامه طوسی مدیر کل کمیته امداد حضرت امام (ره ) استان کردستان وعضو ثابت ستاد دیه ، محققین و نیکوکاران را بزرگترین سرمایه اجتماعی زندانهای استان دانست و گفت: ایجاد اشتغال و حمایت های روانشناسی و مشاوره ای ابزار مهم زندان های استان جهت جلوگیری از بازگشت مددجویان به چرخه زندان است. اکبری محقق شهرستان سنندج فرهنگسازی ومشاوره حقوقی را مهمترین مولفه برای کاهش آسیب های اجتماعی وگرفتار در بند را پیشنهاد دادند زانیار مسئول گروه تحقیق: حمایت های مادی و معنوی از خانواده زندانیان در کاهش آلام و آسیب های اجتماعی موثر خواهد بود.
در پایان از خیرین و حامیان مالی ستاد دیه استان با اهداء لوح قدردانی شد.

۱۰:۱۹

۲۶ خرداد

پیام جدید

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*