۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 369
  • 08 می 2022 - 23:26
  • 118 بازدید
  • ارسال توسط :
تجلیل ازهمراهی موثر  دستگاه قضایی مریوان  در جلب کمکهای مردمی جشن گلریزان

تجلیل ازهمراهی موثر دستگاه قضایی مریوان در جلب کمکهای مردمی جشن گلریزان

مدیر کل زندانهای مریوان از فعالان و همراهی مسئولین دستگاه قضایی شهرستان مریوان در برگزاری جشن گلریزان قدردانی کرد به گزارش روابط عمومی زندانهای کردستان ، پیش از ظهر امروز فتحی مدیر کل زندانهای کردستان بصورت سرزده از زندان شهرستان مریوان بازدید کرد . در دیدار مدیرکل زندانهای استان با مددجویان در بند های اقامتی […]

مدیر کل زندانهای مریوان از فعالان و همراهی مسئولین دستگاه قضایی شهرستان مریوان در برگزاری جشن گلریزان قدردانی کرد به گزارش روابط عمومی زندانهای کردستان ، پیش از ظهر امروز فتحی مدیر کل زندانهای کردستان بصورت سرزده از زندان شهرستان مریوان بازدید کرد . در دیدار مدیرکل زندانهای استان با مددجویان در بند های اقامتی مشکلات و درخواستهای مددجویان این مرکزی اصلاحی استماع ، بررسی و دستورات لازم جهت پیگیری صادر شد . فتحی همچنین از کارگاه های اشتغال و حرفه آموزی زندان نیز دیدار و ضمن تاکید بر توسعه برنامه های اشتغال و ایجاد راهکارتحولی در این زمینه تاکید کرد : اولویت ریاست سازمان زندانها در سال جاری اشتغال و توسعه آموزش و توانمند سازی زندانیان با هدف اصلاح و بازپروری و البته ایجاد بستر مناسب تولید با بهرمندی از تسهیلات بانکی است ، فتحی تصریح کرد : کمبود فضای این مرکز نباید مانعی برای تحقق اهدف و الویت های سازمانی باشد و باید با بهره گیری از ظرفیت های موجود و گسترش همکاری با صنایع دستی و آموزش فنی حرفه ای به این اهداف جامه عمل پوشاند . تجلیل از فعالان جشن گلریزان توسط رئیس کل دادگستری استان مدیر کل زندانهای کردستان و نائب رئیس هیئت امناء ستاد دیه به اتفاق مدیر نمایندگی ستاد دیه استان در دیدار با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان مریوان از مساعدت و همراهی مجموعه قضایی شهرستان مریوان با اهداء لوح سپاس از طرف رئیس کل دادگستری و رئیس هیئت امناء ستاد مردمی دیه استان ، قدردانی کرد ، گفتنی است همچنین فتحی در ادامه با امام جمعه شهرستان مریوان و مدیر کل مرز باشماق نیز دیدار و ضمن قدردانی از حضور ارزشمند و همراهی موثر ایشان در جلب کمکهای مردمی برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در مراسم معنوی جشن گلریزان با اهداء لوح سپاس از طرف رئیس هیئت امناء ستاد دیه قدردانی کرد .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*