۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 335
  • 13 مارس 2022 - 22:00
  • 145 بازدید
  • ارسال توسط :
استاندار کردستان عضو افتخاری ستاد مردمی دیه کردستان

استاندار کردستان عضو افتخاری ستاد مردمی دیه کردستان

عضای هیئت امناء ستاد مردمی دیه استان کردستان در استانه ماه پرخیر و برکت رمضان با استاندار استان کردستان دیدار کردند . فتحی نائب رئیس هیئت امناء ستاد دیه استان هدف از این دیدار را جلب مشارکت عمومی و همراهی فرمانداران ، مدیران و کارکنان ادارات برای برگزاری باشکوه گلریزان ۱۴۰۱ خواند . استاندار کردستان […]

عضای هیئت امناء ستاد مردمی دیه استان کردستان در استانه ماه پرخیر و برکت رمضان با استاندار استان کردستان دیدار کردند . فتحی نائب رئیس هیئت امناء ستاد دیه استان هدف از این دیدار را جلب مشارکت عمومی و همراهی فرمانداران ، مدیران و کارکنان ادارات برای برگزاری باشکوه گلریزان ۱۴۰۱ خواند . استاندار کردستان ضمن قول مساعد جهت همراهی و مشارکت با ستاد دیه عنوان کرد شرکت در این آئین معنوی و همراهی برای این اقدام خداپسندانه ، وظیفه همگانی و سعادتی است که خداوند نسیب هر کسی نمی کند . طرح موضوع مشارکت گسترده در آئین معنوی گلریزان در جلسه شورای اداری استان و دعوت از خیرین و صاحبان صنایع و کارخانه جات توسط استاندار نتیجه ارزشمند این دیدار بود .

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*