۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 513
  • 07 می 2023 - 12:06
  • 162 بازدید
  • ارسال توسط :
آزادی ۲۳ زندانی غیرعمد در سفر قاضی‌القضات به کردستان

آزادی ۲۳ زندانی غیرعمد در سفر قاضی‌القضات به کردستان

در حاشیه سفر رئیس دستگاه قضاء به کردستان زمینه آزادی ۲۳ زندای جرایم غیرعمد این استان فراهم شد. به گزارش روابط عمومی ستاد دیه کشور، بیستمین سفر استانی حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای به کردستان افزون بر تصمیات مساعد برای بسیاری از زندانیان مقدمات آزادی ۲۳ بدهکار مالی تحت حمایت ستاد دیه را با رقم […]

در حاشیه سفر رئیس دستگاه قضاء به کردستان زمینه آزادی ۲۳ زندای جرایم غیرعمد این استان فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه کشور، بیستمین سفر استانی حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای به کردستان افزون بر تصمیات مساعد برای بسیاری از زندانیان مقدمات آزادی ۲۳ بدهکار مالی تحت حمایت ستاد دیه را با رقم بدهی بالغ بر ۹۴ میلیارد ریال نیز به همراه داشت.

محمد خسروی، مدیر نمایندگی ستاد مردمی دیه در استان کردستان با اعلام این خبر گفت: برای آزادی زندانیان اعتباری معادل ۱۱ میلیارد ریال بصورت ویژه پرداخت شده و مابقی بدهی طبق فرآیند ثابت رسیدگی، بخشی از طریق آورده یا نقدینگی خود زندانیان، بخشی بواسطه اخذ گذشت رضایتمندانه از شکات از  محکوم‌ٌبه کسر و در نهایت با اعتبار تخصیص داده شده به برکت سفر رئیس قوه قضائیه به سنندج، زمینه رهایی این ۲۳ مددجوی نیازمند میسر گردید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*