۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 610
  • 03 ژانویه 2024 - 20:22
  • 27 بازدید
  • ارسال توسط :
آزادی یک زن  معسر زندانی بدهکار مالی غیر عمد  به مناسبت روز مادر

آزادی یک زن معسر زندانی بدهکار مالی غیر عمد به مناسبت روز مادر

محمد خسروی مدیر  نمایندگی ستاد دیه استان کردستان از آزادی یک زندانی خانم  همزمان  مصادف با میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر .که به دلیل عدم توان مالی قادر به پرداخت دیون خود نبود خبر داد. وی اظهار داشت: زنان به عنوان مهمترین عنصر در حفظ خانواده و در نتیجه جامعه هستند و […]

محمد خسروی مدیر  نمایندگی ستاد دیه استان کردستان از آزادی یک زندانی خانم  همزمان  مصادف با میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر .که به دلیل عدم توان مالی قادر به پرداخت دیون خود نبود خبر داد.
وی اظهار داشت: زنان به عنوان مهمترین عنصر در حفظ خانواده و در نتیجه جامعه هستند و آمارها نیز نشان از این موضوع دارد که با نبود زنان در کنار خانواده احتمال ایجاد آسیب اجتماعی توسط هر یک از اعضای خانواده به شدت افزایش می‌یابد.
وی در خصوص آزادی زندانیان مالی اعلام کرد: با توجه به اهمیت حضور زنان در خانه و خانواده بدون شک می‌توان عنوان کرد که” نجات زن به منزله نجات یک خانواده و در حقیقت نجات یک جامعه است”

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*